Home

фантастичен мида Медиана световна купа стрелба 2019 лантан скептицизъм споделям

Милена с второ най-добро класиране в кариерата и шанс за масов старт

Денизе Херман спечели първото преследване за сезона от Световната купа -  Новини 24/7
Денизе Херман спечели първото преследване за сезона от Световната купа - Новини 24/7

Милена Тодорова отново влезе в точките за световната купа

Йоханес Бьо се отказа от точки и пари за Световната купа по биатлон | СЕГА

Олимпийска квота и бронзов медал от Световната купа на 25 м спортен  пистолет за Антоанета Бонева >
Олимпийска квота и бронзов медал от Световната купа на 25 м спортен пистолет за Антоанета Бонева >

БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по  биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място
БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място

Прецизна стрелба за биатлонистка от Банско на Световна купа - АГЕНЦИЯ БГ

спортна стрелба - Таг - Gong.bg

45 стрелци ще спорят за Купа "Диана" в Хасково - Parvomai.NET

След европейската титла Благой Тодев силен и в щафетата за световната купа

Българка спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба | спортни  новини от insport.bg
Българка спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба | спортни новини от insport.bg

Германец спечели спринта в Хохфилцен, нашите останаха извън топ 60 - Зимни  - Dsport.bg
Германец спечели спринта в Хохфилцен, нашите останаха извън топ 60 - Зимни - Dsport.bg

БТА :: Селин Али спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба за  девойки в Германия
БТА :: Селин Али спечели състезание от Световната купа по ловна стрелба за девойки в Германия

Йоханес Тингенс Бьо спечели спринта на 10 км, Владо Илиев сред първите 50 |  Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg
Йоханес Тингенс Бьо спечели спринта на 10 км, Владо Илиев сред първите 50 | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Българка спечели състезание от СК по ловна стрелба - Спорт - БНР Новини

Антоанета Бонева шеста във финалите на Световната купа | спортни новини от  insport.bg
Антоанета Бонева шеста във финалите на Световната купа | спортни новини от insport.bg

Жулия Симон спечели преследването на 10 километра в Хохфилцен

Бонева е шеста във финала на Световната купа по стрелба | СЕГА

Сребърен медал за Марин Кирилов и Селин Али на Световната купа във Финландия

45 стрелци ще спорят за Купа "Диана" в Хасково - Haskovo.NET

Българката Селин Али спечели състезанието от Световната купа по ловна  стрелба за девойки - Труд
Българката Селин Али спечели състезанието от Световната купа по ловна стрелба за девойки - Труд