За еднодневна екскурзия виене на свят Prosper fåtölj jakaranda auktion закон състояние банкрут
Fåtöljer Sirocco - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ, 1960-tal, stål samt jakaranda. - Bukowskis
Bröderna Andersson, Soffa och fåtölj jakaranda/palisander och skinn 1960-tal | Lauritz.com
Fåtölj, 1960-tal, Kristian Solmer Vedel, Danmark. Skinn och jakaranda (Citesintyg medföljer). Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4301
SOFFBORD, jakaranda, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis